Kto może zapisać się na kurs?

Na kurs zapisać się mogą studenci Politechniki Warszawskiej, którzy:

• są studentami ostatnich czterech semestrów studiów stacjonarnych I lub II stopnia
  • mają egzamin na poziomie B2 z języka angielskiego zaliczony na ocenę bardzo dobrą oraz
  • co najmniej 2 lektoraty tematyczne z języka angielskiego (60h lektoratów tematycznych), zaliczone na ocenę bardzo dobrą.

Zajęcia

Ważne

W semestrze zimowym 2020/2021 zajęcia będą odbywać się zdalnie za pomocą aplikacji MS Teams i platformy Moodle OKNO.

Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu (3h).

Kursy obejmują 45 godzin lekcyjnych. W trakcie kursu przeprowadzony zostanie również egzamin próbny.

Egzaminy końcowe zostaną przeprowadzone przez British Council po zakończeniu kursu. Termin egzaminów zostanie ustalony po rozpoczęciu kursów.

Termin zajęć

Zajęcia rozpoczną się 13 października 2020 i będą odbywać się we wtorki w godzinach 16:30 – 19:00.

Termin zapisów

Zapisy na kurs rozpoczną się 17 września i potrwają do 4 października 2020.

Aby zarejestrować się na wybrany kurs należy:

• zapoznać się z regulaminem kursów (regulamin dostępny tutaj);
  • wysłać zgłoszenie poprzez formularz na stronie internetowej (link).

Test kwalifikacyjny

Kolejnym etapem rekrutacji będzie napisanie testu kwalifikacyjnego online w dniu 7 października 2020.  Szczegółowa informacja zostanie przesłana do zarejestrowanych kandydatów.

Pytania związane z kursem prosimy przesyłać na adres: nerw.sjo@pw.edu.pl.

ZAPRASZAMY!