Semestr letni 2020/2021

Imię i nazwisko
Poziom
Termin
Gmach
Sala
Moduł
Grupa
  1. ŻYGADŁO ARKADIUSZ
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Mechatr
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 13:00-14:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIM
    Poziom B2+
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 046/L/20/21
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15
    Grupa 060/L/20/21
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15
    Grupa 117/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Mechatr
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15
    Grupa 056/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIM
  2. ŻMIJEWSKA DOROTA
    Poziom B2+
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 089/L/20/21
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa EITI 2A
    Poziom B2+
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 105/L/20/21
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa EITI 2B
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa EITI 2A
    Poziom B2+
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa GP mgr 
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa EITI 2B
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 128/L/20/21
  3. WUJEC MAŁGORZATA
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa Transport 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:30-12:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa Chemia 2
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa Chemia 2
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 10:30-12:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 075/L/20/21
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 12:25-13:55
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 097/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa Trasport 2
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 10:30-12:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 066/L/20/21
  4. WOJTAŚ MIROSŁAWA ANNA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa WAINS
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WAINS
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WAINS
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa WAINS
    Poziom B1
    Termin sobota, godz. 07:30-10:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M7
    Grupa IBHIŚ/IL nst
  5. WITCZAK MAŁGORZATA
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Elektr 4B
    Poziom B2+
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 022/L/20/21
    Poziom B1
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa MINI 2
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Elektr 4B
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 10:15-12:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 048/L/20/21
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 112/L/20/21
    Poziom B1
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa MINI 2
  6. WIŚNIEWSKA JOANNA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIP
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIP
    Poziom C1
    Termin poniedziałek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 118/L/20/21
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa GP 2
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIP
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIP
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa GP 2
  7. WIECZOREK MAŁGORZATA
    Poziom B2+
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 122/L/20/21
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa Chemia 2
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa MINI 2
    Poziom B2+
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 017/L/20/21
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa Chemia 2
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 019/L/20/21
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa MINI 2
    Poziom B2+
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 018/L/20/21
  8. WESOŁOWSKA KATARZYNA
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa EITI 2B
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa WZBIK 2
    Poziom B2+
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 080/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 123/L/20/21
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa EITI 2B
    Poziom B2+
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 110/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 040/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa WZBIK 2
    Poziom B1
    Termin sobota, godz. 08:10-11:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M7
    Grupa Elektryczny nst
  9. WALENTA MAGDALENA
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Architekt
    Poziom C1
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 047/L/20/21
    Poziom C1
    Termin środa, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa doktoranci Arch
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 047/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Architekt
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 059/L/20/21
  10. URBAŃSKA-RYSZKIEWICZ ALEKSANDRA
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 037/L/20/21
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 044/L/20/21
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa ELAN 1
    Poziom C1
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 095/L/20/21
  11. URBANOWSKA MAGDALENA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa EITI 2A
    Poziom C1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 071/L/20/21
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa EITI 2A
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15
    Grupa 065/L/20/21
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa GP 2
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa EACAW
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15
    Grupa 061/L/20/21
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa GP 2
  12. TOMASZKIEWICZ AGNIESZKA
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WZZ 2
    Poziom B2+
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa ICHIP mgr 
    Poziom B2+
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa ICHIP mgr 
    Poziom B2+
    Termin środa, godz. 10:30-12:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 100/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin środa, godz. 13:15-14:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa ICHIP mgr 
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WZZ 2
    Poziom B2+
    Termin czwartek, godz. 14:00-15:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 024/L/20/21
    Poziom B1
    Termin niedziela, godz. 08:00-10:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8
    Grupa WAINS nst
  13. TEODOROWICZ JERZY
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa WIZ 2
    Poziom B2+
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 031/L/20/21
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa WZI II 4
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa WIZ 2
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa SIMR
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa SIMR
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa WZI II 4
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa SIMR
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa SIMR
  14. ŚCIEŃSKI JAN
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa EITI 2A
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa EITI 2A
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa MINI 2
    Poziom C2
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 113/L/20/21
    Poziom C1
    Termin środa, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa ECULT
    Poziom C2
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 131/L/20/21
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa MINI 2
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa ECULT
    Poziom C2
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 114/L/20/21
  15. SZYMAŃSKA JOANNA
    Poziom B2+
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 081/L/20/21
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Mechatr
    Poziom B2+
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 099/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 039/L/20/21
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa MINI anglo
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa MINI anglo
  16. SZADKOWSKA-SĘK BARBARA
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa MEIL 4
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WZBIK 2
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 057/L/20/21
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 058/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WZBIK 2
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa MEIL 4
  17. SZACHUŁOWICZ INEZ
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa WAINS 2
    Poziom B1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8/9
    Grupa Ilądowa 4
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa GP 4
    Poziom B1
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8/9
    Grupa IBHIŚ
    Poziom B1
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8/9
    Grupa Ilądowa 4
    Poziom B1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8/9
    Grupa IBHIŚ
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa GP 4
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa WAINS 2
  18. SOCZÓWKA ANNA
    Poziom B2+
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 079/L/20/21
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WAINS 2
    Poziom B2+
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 129/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 035/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 070/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 12:00-13:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WAINS 2
    Poziom B2
    Termin sobota, godz. 08:00-10:25
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10
    Grupa Transport nst
    Poziom B1
    Termin niedziela, godz. 08:10-11:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M9
    Grupa Elektryczny nst
  19. SMARZYK KATARZYNA
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 08:20-09:50
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 002/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 003/L/20/21
    Poziom B1
    Termin wtorek, godz. 16:00-17:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa międzywydz
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa MINI 2
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa SIMR
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa SIMR
    Poziom B2+
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 130/L/20/21
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa MINI 2
    Poziom B1
    Termin czwartek, godz. 16:00-17:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa międzywydz
    Poziom B2+
    Termin piątek, godz. 08:20-09:50
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 004/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa SIMR
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa SIMR
  20. SŁOMCZYŃSKA MAŁGORZATA
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa EITI 2B
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa MINI 2
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa EITI 2B
    Poziom B2+
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 032/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 038/L/20/21
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa MINI 2
  21. PRZYBYŁA BOŻENA
    Poziom C2
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 023/L/20/21
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa Elektr ang
    Poziom C2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 106/L/20/21
    Poziom C1
    Termin środa, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa doktoranci
    Poziom C2
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 107/L/20/21
    Poziom C2
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 108/L/20/21
  22. POTTS MAGDALENA
    Poziom B2+
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa GIK mgr 
    Poziom B1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa GIK2
    Poziom B1
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa GIK2
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 111/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 041/L/20/21
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Elektr 4A
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Elektr 4A
    Poziom B2+
    Termin niedziela, godz. 10:30-12:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa Transport mgr 
  23. PŁAWSKA OLGA
    Poziom C1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15
    Grupa 132/L/20/21
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa MEIL 4
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15
    Grupa 121/L/20/21
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa MEIL ang
    Poziom C1
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15
    Grupa 124/L/20/21
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa MEIL ang
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M16
    Grupa 120/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa MEIL 4
  24. PISAREK AGNIESZKA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa EITI 2C
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa EITI 2C
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Elektr 4B
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa MINI 2
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Elektr 4B
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa MINI 2
  25. PIOTROWSKA ALICJA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa EITI
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa EITI
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa EITI
    Poziom B1
    Termin wtorek, godz. 13:00-14:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa WIM
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa EITI
    Poziom B1
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa WIM
  26. PAWŁOWSKA ANITA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WAINS 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Transport 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Chemia 2
    Poziom B2+
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 067/L/20/21
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Chemia 2
    Poziom B2+
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 034/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Transport 2
    Poziom B2+
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 036/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WAINS 2
  27. PANASIUK JULIA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa EITI 2C
    Poziom B2+
    Termin poniedziałek, godz. 12:00-13:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 103/L/20/21
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa EITI 2C
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Elektr 4B
    Poziom B2+
    Termin wtorek, godz. 14:30-16:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 086/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa GP mgr 
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Elektr 4B
  28. OKÓLSKI MICHAŁ
    Poziom C1
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 127/L/20/21
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa GIK 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa GIK 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa GP 2
    Poziom B2+
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 049/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 068/L/20/21
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa GP 2
    Poziom B2+
    Termin niedziela, godz. 11:30-13:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa Elektr mgr 
  29. MIROWSKA JOANNA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:14
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa GIK2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa GIK2
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 094/L/20/21
    Poziom B1
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8/9
    Grupa Elektr 4
    Poziom B1
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8/9
    Grupa Elektr 4
    Poziom B1
    Termin sobota, godz. 08:10-11:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M7
    Grupa Elektryczny nst
  30. MIKOŁAJCZYK JOLANTA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa ICHIP 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Transport 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Chemia 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa GP
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Chemia 2
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa ICHIP 2
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa GP
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Transport 2
    Poziom B2+
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 021/L/20/21
  31. MALINOWSKA ANNA
    Poziom B2+
    Termin poniedziałek, godz. 10:30-12:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 069/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 008/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin poniedziałek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 042/L/20/21
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa Chemia 4
    Poziom B1
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa Chemia 2
    Poziom B1
    Termin wtorek, godz. 18:00-19:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa międzywydz
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa Chemia 2
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa Chemia 4
    Poziom B1
    Termin czwartek, godz. 18:00-19:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa międzywydz
  32. LOKWENC MAGDALENA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa WIP
    Poziom B1
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa WIP
    Poziom B1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa WIP
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Mechatr
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa WIP
    Poziom B1
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa WIP
    Poziom B1
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa WIP
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Mechatr
    Poziom B2+
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 013/L/20/21
  33. LIS ANNA
    Poziom B1
    Termin sobota, godz. 08:15-11:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa Zarządzanie nst
  34. KWIECIŃSKI MARCIN
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa WAINS
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WAINS 2
    Poziom C1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 125/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa GP mgr 
    Poziom C1
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa Arch anglo
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 090/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WAINS 2
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa WAINS
    Poziom B2
    Termin niedziela, godz. 07:30-10:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M13
    Grupa MECH/IBHIŚ/IL nst
    Poziom B2+
    Termin niedziela, godz. 11:30-13:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa Elektr mgr 
  35. KULIŃSKA-TRIGONIDI MONIKA
    Poziom B1
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa EITI 2B
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 10:30-12:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa ELAN 1
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 12:30-14:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa ELAN 2
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa IBHIŚ
    Poziom B1
    Termin środa, godz. 10:30-12:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6/7
    Grupa EITI 2B
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa IBHIŚ
    Poziom B2+
    Termin niedziela, godz. 10:30-12:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa Transport mgr 
  36. KUBISZ EWA
    Poziom B2+
    Termin poniedziałek, godz. 14:30-16:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 014/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin poniedziałek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15
    Grupa 134/L/20/21
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Transport 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa Transport 2
    Poziom B2+
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15*
    Grupa 062/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Transport 2
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa Transport 2
    Poziom B2+
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14*
    Grupa 052/L/20/21
    Poziom B1
    Termin sobota, godz. 08:15-11:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł 6/7
    Grupa Zarzadzanie nst
  37. KRYSIŃSKA ANNA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa EITI 2A
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa GIK 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa GIK 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa EITI 2A
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15
    Grupa 087/L/20/21
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M16
    Grupa 073/L/20/21
  38. KRÓL ANNA
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M16
    Grupa 077/L/20/21
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa IBHIŚ
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa IBHIŚ
    Poziom C1
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15
    Grupa 074/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa IBHIŚ
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa IBHIŚ
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M16
    Grupa 076/L/20/21
    Poziom B1
    Termin sobota, godz. 08:15-09:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6
    Grupa GIK nst
  39. KOŻUCHOWSKA JOANNA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Ilądowa 4
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Ilądowa 4
    Poziom C1
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa Arch anglo
  40. KOZIEJ MARTA
    Poziom C1
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15
    Grupa 072/L/20/21
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa ICHIP 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Chemia 2
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Chemia 2
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa ICHIP 2
  41. KOPRYNA EWA
    Poziom B2+
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa MINI mgr 
    Poziom B2+
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 020/L/20/21
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa MINI 2
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa EACAW
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 101/L/20/21
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa MINI 2
    Poziom B2+
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 030/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa MINI mgr 
    Poziom B2
    Termin niedziela, godz. 08:10-11:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M13
    Grupa Elektryczny nst
    Poziom B2+
    Termin niedziela, godz. 11:30-13:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa Elektr mgr 
  42. KALISZEWSKA KATARZYNA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa MINI/Fizyka
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa WAINS 2
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa WIP AZ
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa WIP AZ
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa MINI/Fizyka
    Poziom B2+
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 091/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa WAINS 2
    Poziom B1
    Termin niedziela, godz. 07:30-10:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M9
    Grupa MECH/IBHIŚ/IL nst
    Poziom B2+
    Termin niedziela, godz. 11:30-13:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa Elektr mgr 
  43. JUREWICZ EMILIA
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 133/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 15:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10
    Grupa MEIL nst
  44. JANUSZEWSKA ALEKSANDRA
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Transport 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Chemia 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa GP 2
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Chemia 2
    Poziom B2+
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 011/L/20/21
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa GP 2
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Transport 2
    Poziom B1
    Termin sobota, godz. 08:00-10:25
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6
    Grupa Transport nst
    Poziom B1
    Termin niedziela, godz. 08:00-10:25
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8
    Grupa Transport nst
  45. JANOTA NATALIA
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 063/L/20/21
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 053/L/20/21
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 098/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 15:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10
    Grupa MEIL nst
  46. GAJZLERSKA EWA
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa EITI 2B
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Chemia 2
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa EITI 2B
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa Chemia 2
    Poziom B1
    Termin niedziela, godz. 08:10-11:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M9
    Grupa Elektryczny nst
  47. FURYK EWA
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa ELAN 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa GP 2
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Elektr 4A
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa EACAW
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa GP 2
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 088/L/20/21
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Elektr 4A
    Poziom B1
    Termin niedziela, godz. 07:30-10:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M9
    Grupa MECH/IBHIŚ/IL nst
  48. FURMAGA RADOSŁAW
    Poziom C1
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15
    Grupa 119/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa GIK mgr 
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa GIK 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa GIK 2
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 10:30-12:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 109/L/20/21
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa EACAW
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15
    Grupa 055/L/20/21
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15
    Grupa 064/L/20/21
  49. FRONC ELŻBIETA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa WIP
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WZI 2
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIP
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WZI 2
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa WIP
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIP
    Poziom B1
    Termin niedziela, godz. 07:30-10:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M9
    Grupa WIP nst
  50. FILIPOWICZ ALEKSANDRA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa WIP
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa WIP
    Poziom C1
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M15
    Grupa 050/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 001/L/20/21
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa WIP
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa WIP
  51. FELIŃSKI ADAM
    Poziom C1+
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 115/L/20/21
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIZ 2
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa EITI 2B
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Mechatr
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIZ 2
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa EITI 2B
    Poziom B2+
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa Mechatr mgr 
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Mechatr
  52. DUNN ANETA
    Poziom C1
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 025/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa GIK mgr 
    Poziom C1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 126/L/20/21
    Poziom C1
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa ELAN 2
    Poziom B2+
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 043/L/20/21
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa GIK 4
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10*/11*
    Grupa GIK 4
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa MINI ang
    Poziom C1
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa MINI ang
    Poziom B2
    Termin sobota, godz. 08:10-11:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M11
    Grupa Elektryczny nst
  53. DUNN BRIAN
    Poziom C2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 045/L/20/21
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 027/L/20/21
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 028/L/20/21
    Poziom C2
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 135/L/20/21
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 029/L/20/21
    Poziom C2
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 104/L/20/21
    Poziom C2
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 082/L/20/21
  54. DRZEWIŃSKA ANNA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa EITI 2A
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa EITI 2A
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa MINI 2
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa MINI 2
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa EITI 2A
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa EITI 2A
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa MINI 2
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa MINI 2
  55. CWYNAR TOBIASZ
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 116/L/20/21
    Poziom C2
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 092/L/20/21
    Poziom C2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 084/L/20/21
    Poziom C2
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 085/L/20/21
    Poziom C2
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 083/L/20/21
    Poziom C1
    Termin piątek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa doktoranci
  56. DĄBROWSKA ANNA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIP MPG
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa WZZ 2
    Poziom B1
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8/9
    Grupa Mechatr
    Poziom B1
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8/9
    Grupa SIMR
    Poziom B1
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8/9
    Grupa SIMR
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa WZZ 2
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIP MPG
    Poziom B1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8/9
    Grupa Mechatr
    Poziom B1
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8/9
    Grupa SIMR
    Poziom B1
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8/9
    Grupa SIMR
    Poziom B1
    Termin sobota, godz. 08:15-11:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8/9
    Grupa Zarządzanie nst
  57. DROWANOWSKA EWA
    Poziom C1
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 054/L/20/21
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIZ 2
    Poziom C1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 093/L/20/21
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa MEIL
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIZ 2
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Mechatr
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa MEIL
    Poziom B1
    Termin sobota, godz. 08:00-10:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6
    Grupa WAINS nst
  58. ARCYKIEWICZ-ZAMECZNIK IZABELA
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa EITI 2B
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa ELAN1
    Poziom C1
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M16
    Grupa 078/L/20/21
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa EITI 2B
  59. BURZEC BEATA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIP
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIP
    Poziom C1
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M14
    Grupa 051/L/20/21
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa Chemia 2
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa Chemia 2
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIP
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10/11
    Grupa WIP
  60. CHROMCEWICZ WITOLD
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa Ilądowa 4
    Poziom B2+
    Termin poniedziałek, godz. 16:30-18:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 015/L/20/21
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12/13
    Grupa IL 4
    Poziom B2+
    Termin czwartek, godz. 16:30-18:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 016/L/20/21
  61. CHROMIŃSKA DOROTA
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa ICHIP 2
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa MINI
    Poziom B2+
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 010/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin środa, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 009/L/20/21
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa ICHIP 2
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12E/13E
    Grupa MINI
    Poziom B2
    Termin piątek, godz. 15:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12
    Grupa MEIL nst
  1. TEODOROWICZ KRZYSZTOF
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa Ch001/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa Ch002/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 18:00-19:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa Ch005/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa Ch003/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa Ch006/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 18:00-19:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa Ch004/L/20/21
  1. SŁOMCZYŃSKA MAŁGORZATA
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa French in English
  2. MARCHEL KATARZYNA
    Poziom B2+
    Termin wtorek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 012/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa F005/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa F012/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa F006/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M3
    Grupa F014/L/20/21
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa F008/L/20/21
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa F009/L/20/21
  3. LEŚNIEWSKA ANNA
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M3
    Grupa F013/L/20/21
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa F001/L/20/21
    Poziom A2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M5
    Grupa F016/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa F002/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa F003/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa F004/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa F011/L/20/21
    Poziom A2
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M4
    Grupa F015/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa F007/L/20/21
  4. CZARNECKI PIOTR
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa F010/L/20/21
    Poziom B1
    Termin wtorek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M7
    Grupa F017/L/20/21
    Poziom B1
    Termin wtorek, godz. 18:15-19:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M9
    Grupa F018/L/20/21
  1. CZARNECKI PIOTR
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M3
    Grupa H021/L/20/21
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa H018/L/20/21
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa H011/L/20/21
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa H012/L/20/21
  2. SZCZEPEK MARIA
    Poziom A2
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M4
    Grupa H022/L/20/21
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa H015/L/20/21
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa H002/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa H005/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa H006/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa Spanish in English
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa H007/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa H008/L/20/21
  3. GRUDZIŃSKA GRAŻYNA
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa H001/L/20/21
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa H016/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa H025/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa H009/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa H017/L/20/21
  4. CANO DOMINGUEZ SAUL
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa H003/L/20/21
    Poziom A2
    Termin poniedziałek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6
    Grupa H024/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1/2
    Grupa H013/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M3
    Grupa H020/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1/2
    Grupa H014/L/20/21
    Poziom A2
    Termin środa, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M5
    Grupa H023/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1/2
    Grupa H013/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa H010/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa H026/L/20/21
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1/2
    Grupa H014/L/20/21
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa H019/L/20/21
  1. STREBEYKO EWA
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa J001/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa J002/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa J004/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa J003/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M3
    Grupa J006/Z/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa J005/L/20/21
  1. JAWORNICKI WIESŁAW
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa L001/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa L003/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa L002/L/20/21
  1. WALCZAK-POPEK KATARZYNA
    Poziom A2
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M4
    Grupa N027/L/20/21
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa N001/L/20/21
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa N012/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M3
    Grupa N022/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa N004/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa N013/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 08:15-10:15
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa N015/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M3
    Grupa N023/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 08:15-09:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M4
    Grupa N031/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa N008/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M3
    Grupa N025/L/20/21
  2. TABACZYŃSKA EWA
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 08:15-09:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa N011/L/20/21
    Poziom B2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M11
    Grupa N053/L/20/21
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa N002/L/20/21
    Poziom A2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M5
    Grupa N034/L/20/21
    Poziom B1
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M7
    Grupa N043/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa N016/L/20/21
    Poziom A2
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M5
    Grupa N062/L/20/21
    Poziom B2
    Termin czwartek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M12
    Grupa N056/L/20/21
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 08:15-09:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa N009/L/20/21
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa N020/L/20/21
  3. SKWARKO LUCYNA
    Poziom A2
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6
    Grupa N039/L/20/21
    Poziom A2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6
    Grupa N041/L/20/21
  4. MIZAK-WITKOWSKA RENATA
    Poziom A2
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M5
    Grupa N033/L/20/21
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa N003/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa N014/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 08:15-09:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa N005/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M3
    Grupa N024/L/20/21
    Poziom A2
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M5
    Grupa N037/L/20/21
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa N010/L/20/21
    Poziom B2
    Termin niedziela, godz. 08:00-10:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa międzywydz
  5. ŁODA ADAM
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 10:00-11:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa German in English
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 12:00-13:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa German in English
  6. JAKUBCZYK LIV
    Poziom A2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M4
    Grupa N061/L/20/21
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M3
    Grupa N059/L/20/21
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa N057/L/20/21
    Poziom A2
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M4
    Grupa N028/L/20/21
    Poziom B2+
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa 006/L/20/21
    Poziom A2
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M5
    Grupa N035/L/20/21
    Poziom A2
    Termin środa, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M4
    Grupa N030/L/20/21
    Poziom B1
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M7
    Grupa N044/L/20/21
    Poziom A2
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6
    Grupa N042/L/20/21
    Poziom B1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M7
    Grupa N045/L/20/21
  7. GÜNTHÖR OLGA
    Poziom B1
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8
    Grupa N046/L/20/21
    Poziom A2
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6
    Grupa N038/L/20/21
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M3
    Grupa N021/L/20/21
    Poziom A2
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M4
    Grupa N029/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa N006/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa N007/L/20/21
    Poziom A2
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M5
    Grupa N036/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa N018/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa N019/L/20/21
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M3
    Grupa N026/L/20/21
  8. BRUNCZ DARIUSZ
    Poziom B1
    Termin poniedziałek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M9
    Grupa N049/L/20/21
    Poziom B1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8
    Grupa N047/L/20/21
    Poziom A2
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M6
    Grupa N040/L/20/21
    Poziom B2
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10
    Grupa N051/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa N058/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa N017/L/20/21
    Poziom B1
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M9
    Grupa N050/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M3
    Grupa N060/L/20/21
    Poziom A2
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M4
    Grupa N032/L/20/21
    Poziom B1
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M8
    Grupa N048/L/20/21
  1. SZPAK MARTA
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 08:15-09:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M06
    Grupa P11
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M03
    Grupa P08
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M01
    Grupa P01
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M02
    Grupa P03
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M02
    Grupa P06
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M01
    Grupa P02
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M04
    Grupa P10
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 16:30-18:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M01
    Grupa P14
  2. KAMIŃSKA ANETA
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M01/02
    Grupa P07
    Poziom B2
    Termin wtorek, godz. 16:00-17:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M10
    Grupa P013
    Poziom B1
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M7
    Grupa P12
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M02
    Grupa P05
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M03
    Grupa P09
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 16:00-17:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M01/02
    Grupa P07
  3. DUNAJ ANDRZEJ
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M02
    Grupa P04
  1. ZAWADZKA BARBARA
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa R018/L/20/21
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M3
    Grupa R026/L/20/21
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R003/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R008/L/20/21
    Poziom A2
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M5
    Grupa R037/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R011/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa R024/L/20/21
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R015/L/20/21
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M3
    Grupa R027/L/20/21
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa R025/L/20/21
    Poziom B2
    Termin niedziela, godz. 08:00-10:30
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł
    Grupa międzywydz
  2. JAKUBOWSKA AGNIESZKA
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R001/L/20/21
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R002/L/20/21
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R033/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R005/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R006/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R007/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa R021/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa R023/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R012/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R013/L/20/21
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R016/L/20/21
    Poziom A1
    Termin piątek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R017/L/20/21
  3. DRZEWIŃSKA ANNA
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa R019/L/20/21
    Poziom B1/B2
    Termin poniedziałek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M9/10
    Grupa R031/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 08:30-10:00
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa R020/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa R035/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R009/L/20/21
    Poziom A1
    Termin czwartek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R034/L/20/21
    Poziom B1/B2
    Termin czwartek, godz. 18:15-19:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M9/10
    Grupa R031/L/20/21
  4. DUNAJ ANDRZEJ
    Poziom A1
    Termin poniedziałek, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R004/L/20/21
    Poziom A2
    Termin poniedziałek, godz. 18:15-19:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M4
    Grupa R028/L/20/21
    Poziom A1
    Termin wtorek, godz. 10:15-11:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M3
    Grupa R038/L/20/21
    Poziom A2
    Termin wtorek, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M4
    Grupa R036/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 12:15-13:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M1
    Grupa R010/L/20/21
    Poziom A1
    Termin środa, godz. 14:15-15:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M2
    Grupa R022/L/20/21
    Poziom A2
    Termin środa, godz. 16:15-17:45
    Gmach on-line
    Sala
    Moduł M5
    Grupa R029/L/20/21