Ważne

Dyżury lektorów w semestrze letnim 2021/2022 będą odbywać się w aplikacji MS Teams.

W aplikacji MS Teams należy wybrać z lewego panelu bocznego opcję Czat, a następnie wprowadzić imię i nazwisko lektora. Jeśli chcą się Państwo połączyć z lektorem głosowo, należy najechać na inicjały i kliknąć słuchawkę. 

Dyżury lektorów w semestrze letnim 2021/2022

 Imię i nazwiskoJęzykTermin
mgrJoanna Bańkowskaaponiedziałek, godz. 8:30-9:15
mgrJarosław Bieleckiaśroda, godz. 10:15-11:00
drDariusz Bruncznpiątek, godz. 14:15-15:00
mgrBeata Burzecaśroda, godz. 15:00-15:45
mgrSaul Cano Dominguezhponiedziałek, godz. 15:00-15:45
mgrWitold Chromcewiczaśroda, godz. 13:15-14:00
mgrDorota Chromińskaawtorek, godz. 12:30-13:15
mgrPiotr Czarneckif/hwtorek, godz. 14:00-15:00
środa, godz. 14:00-15:00
mgrAnna Dąbrowskaaponiedziałek, godz. 13:00-14:30
czwartek, godz. 11:00-12:30
mgrEwa Drowanowskaaponiedziałek, godz. 14:00-14:45
mgrAnna Drzewińskar, aśroda, godz. 14:00-14:45
mgrAndrzej Dunajp, rwtorek, godz. 13:30-14:15
mgrBrian Dunnaponiedziałek, godz. 8:45-9:30
mgrAneta Dunnaponiedziałek, godz. 14:15-15:00
mgrAdam Felińskiaponiedziałek, godz. 10:30-11:15
drAleksandra Filipowiczaponiedziałek, godz. 8:15-9:00
mgrElżbieta Froncaśroda, godz. 9:00-9:45
mgrEwa Furykawtorek, godz. 13:00-13:45
mgrEwa Gajzlerskaaśroda, godz. 8:00-8:45
mgrMarek Główczyńskiaponiedziałek, godz. 12:00-12:45
mgrEwa Grabowskaaponiedziałek, godz. 13:00-13:45
mgrOlga Günthör-Ciążyńskanczwartek, godz. 11:00-11:45
mgrGrażyna Grudzińskahponiedziałek, godz. 11:15-12:00
mgrAdam Hołdanponiedziałek, godz. 14:00-14:45
mgrLiv Jakubczyknwtorek, godz. 11:00-11:45
mgrAgnieszka Jakubowskarponiedziałek, godz. 13:50-14:35
środa, godz. 13:50-14:35
mgrEwelina Janasaśroda, godz. 14:15-15:00
mgrAleksandra Januszewskaaśroda, godz. 10:00-10:45
mgrWiesław Jawornickinidwtorek, godz. 19:00-19:15
mgrKatarzyna Kaliszewskaaśroda, godz. 13:00-13:45
mgrAneta Kamińskappiątek, godz. 11:30-12:15
mgrPaulina Kopaczwponiedziałek, godz. 11:15-12:00
mgrEwa Koprynaaponiedziałek, godz. 9:15-10:00
mgrJoanna Kożuchowskaawtorek, godz. 12:00-13:00
środa, godz. 12:00-13:00
mgrMartyna Krausapiątek, godz. 11:15-12:00
mgrAnna Królawtorek, godz. 8:15-9:15
czwartek, godz. 8:15-9:15
mgrAnna Krysińskaawtorek, godz. 18:00-18:45
mgrEwa Kubiszaśroda, godz. 13:00-13:45
mgrMonika Kulińska-Trigonidiaczwartek, godz. 11:00-11:45
mgrMarcin Kwiecińskiaśroda, godz. 13:00-13:45
mgrAnna Leśniewskafpiątek, godz. 8:30-9:15
mgrMagdalena Lokwencaponiedziałek, godz. 14:00-14:45
mgrAdam Łodanwtorek, godz. 12:00-13:00
środa, godz. 12:00-13:00
mgr inż.Anna Malinowskaaponiedziałek, godz. 9:00-9:45
drKatarzyna Marchelfwtorek, godz. 9:15-10:00
czwartek, godz. 9:15-10:00
mgrJolanta Mikołajczykaponiedziałek, godz. 16:00-16:45
mgrJoanna Mirowskaapiątek, godz. 14:00-14:45
mgrRenata Mizak-Witkowskanponiedziałek, godz. 18:30-19:00
mgrBarnaba Nowakiewicznczwartek, godz. 10:00-10:45
mgrNatalia Nowak-Psiukwczwartek, godz. 10:00-10:45
mgrMichał Okólskiaczwartek, godz. 12:00-12:45
mgrJulia Panasiukapiątek, godz. 12:15-13:00
mgrAnita Pawłowskaaczwartek, godz. 12:00-12:45
mgrAgnieszka Pisarekaczwartek, godz. 18:00-18:45
mgrOlga Pławskaawtorek, godz. 12:30-13:15
mgrMagdalena Pottsawtorek, godz. 12:00-13:00
czwartek, godz. 10:00-11:00
mgrBożena Przybyłaaponiedziałek, godz. 12:15-13:00
mgrKevin Reillyaponiedziałek, godz. 8:30-9:15
mgrElżbieta Rogalskaaponiedziałek, godz. 17:00-17:45
mgrKatarzyna Siwiecapiątek, godz. 15:30-16:15
mgrLucyna Skwarkonponiedziałek, godz. 10:00-11:00
środa, godz. 10:00-11:00
mgrMałgorzata Słomczyńskaawtorek, godz. 10:15-11:00
mgrKatarzyna Smarzykapiątek, godz. 7:30-8:15
mgrAnna Soczówkaaponiedziałek, godz. 9:25-10:10
mgrAdam Stankiewiczaczwartek, godz. 11:45-12:30
mgrIzabela Stępieńaponiedziałek, godz. 8:30-9:15
mgrInez Szachułowiczazastępstwo mgr Anna Król
mgrEwa Strebeykojśroda, godz. 12:00-12:45
mgrBogdan Stusaponiedziałek, godz. 8:00-10:00
mgrJan Szandomirskiaponiedziałek, godz. 14:00-14:45
mgrMaria Szczepekhponiedziałek, godz. 15:00-15:45
mgrMarta Szpakpponiedziałek, godz. 14:00-14:45

Dyżur będzie odbywał się
stacjonarnie w GG, pok. 405/1.
mgrJoanna Szymańskaawtorek, godz. 10:15-11:00
mgrJan Ścieńskiaczwartek, godz. 12:00-12:45
mgrEwa Tabaczyńskanwtorek, godz. 17:15-18:00
mgrKrzysztof Teodorowiczchwtorek, godz. 13:30-14:15
mgrJerzy Teodorowiczaponiedziałek, godz. 9:00-10:00
mgrAgnieszka Tomaszkiewiczapiątek, godz. 14:00-14:15
mgrMagda Turowskawpiątek, godz. 14:15-15:00
mgrMagdalena Urbanowskaaśroda, godz. 9:15-10:00
mgrKatarzyna Walczak-Popeknwtorek, godz. 12:00-13:00
środa, godz. 12:00-13:00
drMagdalena Walentaaśroda, godz. 13:00-13:45
mgrKatarzyna Wesołowskaaśroda, godz. 9:00-9:45
mgrMałgorzata Wieczorekawtorek, godz. 12:15-13:00
mgrMałgorzata Witczakaczwartek, godz. 18:30-19:15
mgrMirosława Anna Wojtaśaczwartek, godz. 9:00-9:45
mgrMałgorzata Wujecaczwartek, godz. 9:30-10:15
mgrOlesia Yaroshenkoaponiedziałek, godz. 12:15-13:00
mgrBarbara Zawadzkarwtorek, godz. 12:00-12:45
mgrDorota Żmijewskaaponiedziałek, godz. 18:15-19:00
mgrArkadiusz Żygadłoawtorek, godz. 15:00-15:45