Dyżury lektorów Studium Języków Obcych

Ważne

Dyżury lektorów w sesji zimowej 2022/2023 odbędą się stacjonarnie.

Studia stacjonarne i niestacjonarne

Dyżury lektorów w semestrze zimowym 2022/2023

Imię i nazwiskoJęzykTerminGmachSala
mgrJoanna Bańkowskaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG426B
drDariusz Brunczn3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416
mgrBeata Burzeca3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
SiMR4.6
mgrSaul Cano Dominguezh3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG439
mgrWitold Chromcewicza3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416A
mgrDorota Chromińskaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG405/1
mgrPiotr Czarneckif/h3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG418
mgrAnna Dąbrowskaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
SiMR4.6
mgrEwa Drowanowskaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
SiMR4.6
mgrAnna Drzewińskar, a3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG425
mgrAndrzej Dunajp, r3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG425
mgrBrian Dunna3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416A
mgrAneta Dunna2.02.2023, godz. 9:00-11:00
6.02.2023, godz. 9:00-11:00
EiTI1
mgrAdam Felińskia3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
SiMR4.6
drAleksandra Filipowicza3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
SiMR4.6
mgrElżbieta Fronca3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
SiMR4.6
mgrEwa Furyka3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
EiTI1
mgrMarek Główczyńskia3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG422B
mgrEwa Grabowskaa31.01.2023, godz. 15:00-17:00
6.02.2023, godz. 14:30-16:30
GG424
mgrOlga Günthör-Ciążyńskan3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416
mgrAdam Hołdan3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416
mgrLiv Jakubczykn3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416
mgrAgnieszka Jakubowskar3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG425
mgrEwelina Janasa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG426B
mgrNatalia Janotaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416A
mgrAleksandra Januszewskaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416A
mgrWiesław Jawornickinid3.02.2023, godz. 9:00-11:00GG442A
mgrKatarzyna Kaliszewskaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG426B
mgrAneta Kamińskap31.01.2023, godz. 16:00-18:00
7.02.2023, godz. 16:00-18:00
GG424
mgrPaulina Kopaczw1.02.2023, godz. 9:00-11:00
8.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG424
mgrEwa Koprynaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
EiTI1
mgrAnna Króla3.02.2023, godz. 9:00-11:00GG418
mgrEwa Kubisza3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416B
mgrMonika Kulińska-Trigonidia3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
EiTI1
mgrMarcin Kwiecińskia3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG426B
mgrAnna Leśniewskaf3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG439
mgrMagdalena Lokwenca3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
SiMR4.6
mgrAdam Łodan3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416
mgr inż.Anna Malinowskaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416B
drKatarzyna Marchelf3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG439
mgrJoanna Mirowskaa2.02.2023, godz. 10:00-12:00
6.02.2023, godz. 9:00-11:00
EiTI1
mgrSzymon Morgiewiczn3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416
mgrRenata Mizak-Witkowskan3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416
mgrBarnaba Nowakiewiczn3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416
mgrNatalia Nowak-Psiukw3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG439
mgrMichał Okólskia3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
EiTI1
mgrJulia Panasiuka3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
EiTI1
mgrAnita Pawłowskaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416B
mgrAgnieszka Pisareka3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
EiTI1
mgrMagdalena Pottsa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
EiTI1
mgrZofia Prokopeka3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416B
mgrBożena Przybyłaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
EiTI1
mgrElżbieta Rogalskaa4.02.2023, godz. 8:00-10:00
11.02.2023, godz. 8:00-10:00
GG424
mgrKatarzyna Siwieca3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
EiTI1
mgrLucyna Skwarkon3.02.2023, godz. 9:00-11:00GG418
mgrMałgorzata Słomczyńskaa10.02.2023, godz. 9:00-11:00EiTI1
mgrKatarzyna Smarzyka3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
SiMR4.6
mgrAnna Soczówkaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG426B
mgrAdam Stankiewicza6.02.2023, godz. 9:15-11:15
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG

GG
424

426B
mgrEwa Strebeykoj3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG439
mgrBogdan Stusa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416A
mgrInez Szachułowicza3.02.2023, godz. 9:00-11:00GG416B
mgrJan Szandomirskia3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG422A
mgrMaria Szczepekh3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG439
mgrMarta Szpakp3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG425
mgrJoanna Szymańskaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG422A
mgrJan Ścieńskia31.01.2023, godz. 12:45-14:45
7.02.2023, godz. 12:45-14:45
SiMR4.6
mgrEwa Tabaczyńskan3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416
mgrAgnieszka Tarczewskah3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG439
mgrKrzysztof Teodorowiczch3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG439
mgrJerzy Teodorowicza3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
SiMR4.6
mgrAgnieszka Tomaszkiewicza3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
SiMR4.6
mgrMagda Turowskaw3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG439
mgrMagdalena Urbanowskaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
EiTI1
mgrKatarzyna Walczak-Popekn3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416
drMagdalena Walentaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416B
mgrKatarzyna Wesołowskaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
EiTI1
mgrMałgorzata Wieczoreka3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
EiTI1
mgrMałgorzata Witczaka3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
EiTI1
mgrMirosława Anna Wojtaśa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG422A
mgrPiotr Wronkah1.02.2023, godz. 9:00-11:00
7.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG424
mgrMałgorzata Wujeca3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG416A
mgrAnna Zabrockaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG422A
mgrIlona Zarajczykh1.02.2023, godz. 9:00-11:00
3.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG

GG
424

439
mgrBarbara Zawadzkar3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
GG
425
mgrDorota Żmijewskaa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
EiTI1
mgrArkadiusz Żygadłoa3.02.2023, godz. 9:00-11:00
10.02.2023, godz. 9:00-11:00
SiMR4.6