Doktorantki z uczelni technicznych z Ukrainy wraz z koordynatorką mgr Dorotą Chromińską (po lewej) i prowadzącą mgr Natalią Janotą (piąta z prawej)

W dniach 4-8.09.2023 w ramach projektu NAWA-Ukraina SJO przeprowadziło kurs języka angielskiego Advanced English for PhD Students of Lviv and Kyiv Technical Universities, Enhancing Language Production Skills.

W kursie uczestniczyło 5 Doktorantek z Politechniki Lwowskiej i 5 Doktorantek z Politechniki Kijowskiej.

Program kursu został opracowany przez mgr Natalię Janotę, Lektorkę SJO, która ten kurs poprowadziła. Koordynatorką kursu była mgr Dorota Chromińska z SJO, a za obsługę administracyjną kursu odpowiedzialna była mgr Patrycja Kluź z CWM.