Studia niestacjonarne

Zespół dydaktyczny lektorów studiów niestacjonarnych

Kierownik Zespołu Lektorów

mgr Iwona KUCHARZYSZYN
Wydziały / Języki: wszystkie wydziały i języki
tel. w. 7306, Gmach Główny, pok. 405/1,
e-mail: iwona.kucharzyszyn@pw.edu.pl

Lektorzy języka angielskiego

mgr Drowanowska Ewa

mgr Drowanowska Ewa

e-mail: ewa.drowanowska@pw.edu.pl

mgr Feliński Adam

mgr Feliński Adam

e-mail: adam.felinski@pw.edu.pl

mgr Fronc Elżbieta

mgr Fronc Elżbieta

e-mail: elzbieta.fronc@pw.edu.pl

mgr Furmaga Radosław

mgr Furmaga Radosław

e-mail: radoslaw.furmaga@pw.edu.pl

mgr Furyk Ewa

mgr Furyk Ewa

e-mail: ewa.furyk@pw.edu.pl

mgr Gajzlerska Ewa

mgr Gajzlerska Ewa

e-mail: gajzlerska@interia.pl

mgr Januszewska Aleksandra

mgr Januszewska Aleksandra

e-mail: aleksandra.januszewska@pw.edu.pl

mgr Kaliszewska Katarzyna

mgr Kaliszewska Katarzyna

e-mail: katarzyna.kaliszewska@pw.edu.pl

mgr Kopryna Ewa

mgr Kopryna Ewa

e-mail: ewa.kopryna@pw.edu.pl

mgr Kulińska-Trigonidi Monika

mgr Kulińska-Trigonidi Monika

e-mail: monika.trigonidi@pw.edu.pl

mgr Kwieciński Marcin

mgr Kwieciński Marcin

e-mail: marcin.kwiecinski@pw.edu.pl

mgr Lokwenc Magdalena

mgr Lokwenc Magdalena

e-mail: magdalena.lokwenc@pw.edu.pl

mgr Mirowska Joanna

mgr Mirowska Joanna

e-mail: joanna.mirowska@pw.edu.pl

mgr Pawłowska Anita

mgr Pawłowska Anita

e-mail: anita.pawlowska@pw.edu.pl

mgr Słomczyńska Małgorzata

mgr Słomczyńska Małgorzata

e-mail: malgorzata.slomczynska@pw.edu.pl

mgr Smarzyk Katarzyna

mgr Smarzyk Katarzyna

e-mail: katarzyna.smarzyk@pw.edu.pl

mgr Soczówka Anna

mgr Soczówka Anna

e-mail: anna.soczowka@pw.edu.pl

mgr Tomaszkiewicz Agnieszka

mgr Tomaszkiewicz Agnieszka

e-mail: agnieszka.tomaszkiewicz@pw.edu.pl

mgr Urbańska-Ryszkiewicz Aleksandra

mgr Urbańska-Ryszkiewicz Aleksandra

e-mail: aleksandra.ryszkiewicz@pw.edu.pl

mgr Wesołowska Katarzyna

mgr Wesołowska Katarzyna

e-mail: katarzyna.wesolowska@pw.edu.pl

mgr Wieczorek Małgorzata

mgr Wieczorek Małgorzata

e-mail: malgorzata.wieczorek@pw.edu.pl

mgr Wiśniewska Joanna

mgr Wiśniewska Joanna

e-mail: joanna.wisniewska@pw.edu.pl

 

Lektorzy języka niemieckiego

mgr Mizak-Witkowska Renata

mgr Mizak-Witkowska Renata

e-mail: renata.witkowska@wp.pl

mgr Tabaczyńska Ewa

mgr Tabaczyńska Ewa

e-mail: ewa.tabaczynska@pw.edu.pl

 
Lektorzy języka rosyjskiego

mgr Drzewińska Anna

mgr Drzewińska Anna

e-mail: anna.drzewinska@pw.edu.pl

mgr Dunaj Andrzej

mgr Dunaj Andrzej

e-mail: andrzej.dunaj@pw.edu.pl