Języki romańskie

Zespół dydaktyczny lektorów języków romańskich oraz języka chińskiego i japońskiego

Kierownik Zespołu Lektorów

mgr Grażyna GRUDZIŃSKA
tel. (22) 234 7306, Gmach Główny, pok. 405/1,
e-mail: grazyna.grudzinska@pw.edu.pl

mgr Cano Dominguez Saul – język hiszpański

mgr Cano Dominguez Saul

e-mail: saul.cano2605@gmail.com

mgr Czarnecki Piotr – język francuski i hiszpański

mgr Czarnecki Piotr

e-mail: piotr.czarnecki@pw.edu.pl

mgr Grudzińska Grażyna – język hiszpański

mgr Grudzińska Grażyna

e-mail: grazyna.grudzinska@pw.edu.pl

mgr Leśniewska Anna – język francuski

mgr Leśniewska Anna

e-mail: anne.lesniewska@wp.pl

dr Marchel Katarzyna – język francuski

dr Marchel Katarzyna

e-mail: katarzyna.marchel@pw.edu.pl

mgr Przytocka-Gryko Beata – język włoski

mgr Przytocka-Gryko Beata

e-mail: beata.gryko@pw.edu.pl

mgr Strebeyko Ewa – język japoński

mgr Strebeyko Ewa

e-mail: Ewa.Strebeyko@pw.edu.pl

mgr Szczepek Maria – język hiszpański

mgr Szczepek Maria

e-mail: maria.szczepek@pw.edu.pl

mgr Teodorowicz Krzysztof – język chiński

mgr Teodorowicz Krzysztof

e-mail: krzysztof.teodorowicz@pw.edu.pl

mgr Turowska Magda – język włoski

mgr Turowska Magda

e-mail: magda.turowska@pw.edu.pl