Język angielski

Zespół dydaktyczny lektorów języka angielskiego

Kierownik Zespołu Lektorów Języka Angielskiego
Teren Główny

mgr Inez SZACHUŁOWICZ
Wydziały: Architektury, Chemiczny, Inż. Chemicznej i Procesowej, Inż. Lądowej, Inż. Środowiska, MEiL, Transportu, WAiNS
tel. (22) 2347306, Gmach Główny, pok. 405/1
e-mail: inez.szachulowicz@pw.edu.pl
Zespół lektorów języka angielskiego Terenu Głównego

Kierownik Zespołu Lektorów Języka Angielskiego
Teren Główny-BIS

mgr Magdalena URBANOWSKA
Wydziały: GiK, EiTI, Elektryczny, Fizyki, MiNI
tel. (22) 2347900, Gmach Elektroniki, pok. 1.1
00-665 Warszawa, ul. Nowowiejska 15/19
e-mail: magdalena.urbanowska@pw.edu.pl
Zespół lektorów języka angielskiego Terenu Głównego-BIS

Kierownik Zespołu Lektorów Języka Angielskiego
Teren Południowy

mgr Anna DĄBROWSKA
tel. (22) 2348232, Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 4.6
02-524 Warszawa, ul. Narbutta 84
e-mail: anna.dabrowska@pw.edu.pl
Zespół lektorów języka angielskiego Terenu Południowego

Kierownik Zespołu Lektorów OJA – Ośrodek Języka Angielskiego SJO PW

mgr Adam ŁODA
Gmach Centralnej Stołówki
00-611 Warszawa, ul. Rektorska 2
e-mail: adam.loda@pw.edu.pl

Lektorzy języka angielskiego w SJO PW:

mgr Arcykiewicz-Zamecznik Izabela

mgr Arcykiewicz-Zamecznik Izabela

e-mail: izabela.zamecznik@pw.edu.pl

mgr Barnaś Wiesława

mgr Barnaś Wiesława

e-mail: wieslawa.barnas@pw.edu.pl

mgr Burzec Beata

mgr Burzec Beata

e-mail: beata.burzec@pw.edu.pl

mgr Chromcewicz Witold

mgr Chromcewicz Witold

e-mail: witold.chromcewicz@pw.edu.pl

mgr Chromińska Dorota

mgr Chromińska Dorota

e-mail: dorota.chrominska@pw.edu.pl

dr Cwynar Tobiasz

dr Cwynar Tobiasz

e-mail: tobiasz.cwynar@pw.edu.pl

mgr Dąbrowska Anna

mgr Dąbrowska Anna

e-mail: anna.dabrowska@pw.edu.pl

mgr Drowanowska Ewa

mgr Drowanowska Ewa

e-mail: ewa.drowanowska@pw.edu.pl

mgr Dunn Aneta

mgr Dunn Aneta

e-mail: aneta.dunn@pw.edu.pl

Dunn Brian

Dunn Brian

e-mail: brian.dunn@pw.edu.pl

mgr Feliński Adam

mgr Feliński Adam

e-mail: adam.felinski@pw.edu.pl

dr Filipowicz Aleksandra

dr Filipowicz Aleksandra

e-mail: aleksandra.filipowicz@pw.edu.pl

mgr Fronc Elżbieta

mgr Fronc Elżbieta

e-mail: froe1@poczta.onet.pl

mgr Furmaga Radosław

mgr Furmaga Radosław

e-mail: radoslaw.furmaga@pw.edu.pl

mgr Furyk Ewa

mgr Furyk Ewa

e-mail:

mgr Gajzlerska Ewa

mgr Gajzlerska Ewa

e-mail: gajzlerska@interia.pl

mgr Janota Natalia

mgr Janota Natalia

e-mail: natalia.janota@pw.edu.pl

mgr Januszewska Aleksandra

mgr Januszewska Aleksandra

e-mail: aleksandra.januszewska@pw.edu.pl

mgr Kaliszewska Katarzyna

mgr Kaliszewska Katarzyna

e-mail:

mgr Kopryna Ewa

mgr Kopryna Ewa

e-mail: ewa.kopryna@pw.edu.pl

mgr Koziej Marta

mgr Koziej Marta

e-mail: marta.koziej@pw.edu.pl

mgr Kożuchowska Joanna

mgr Kożuchowska Joanna 

e-mail: joanna.kozuchowska@pw.edu.pl

mgr Król Anna

mgr Król Anna

e-mail: anna.krol@pw.edu.pl

mgr Krysińska Anna

mgr Krysińska Anna

e-mail: anna.krysinska@pw.edu.pl

mgr Kubisz Ewa

mgr Kubisz Ewa

e-mail: ewa.kubisz@pw.edu.pl

mgr Kulińska-Trigonidi Monika

mgr Kulińska-Trigonidi Monika

e-mail: monika.trigonidi@pw.edu.pl

mgr Kwieciński Marcin

mgr Kwieciński Marcin

e-mail: marcin.kwiecinski@pw.edu.pl

mgr Lokwenc Magdalena

mgr Lokwenc Magdalena

e-mail: magdalena.lokwenc@pw.edu.pl

mgr inż. Malinowska Anna

mgr inż. Malinowska Anna

e-mail: anna.malinowska@pw.edu.pl

mgr Mikołajczyk Jolanta

mgr Mikołajczyk Jolanta

e-mail: jolaigreg@wp.pl

mgr Mirowska Joanna

mgr Mirowska Joanna

e-mail: joannamirowska@gmail.com

mgr Okólski Michał

mgr Okólski Michał

e-mail: michal.okolski@pw.edu.pl

mgr Panasiuk Julia

mgr Panasiuk Julia

e-mail: julia.panasiuk@pw.edu.pl

mgr Pasternak-Winiarska Jolanta

mgr Pasternak-Winiarska Jolanta

e-mail: jolanta.winiarska@pw.edu.pl

mgr Pawłowska Anita

mgr Pawłowska Anita

e-mail: anita.pawlowska@pw.edu.pl

mgr Pisarek Agnieszka

mgr Pisarek Agnieszka

e-mail: agnieszka.pisarek@pw.edu.pl

mgr Pławska Olga

mgr Pławska Olga

e-mail: olga.plawska@pw.edu.pl

mgr Potts Magdalena

mgr Potts Magdalena

e-mail: magdalena.potts@pw.edu.pl

mgr Przestrzelska Ewa

mgr Przestrzelska Ewa

e-mail: ewa.przestrzelska@pw.edu.pl

mgr Przybyła Bożena

mgr Przybyła Bożena

e-mail: bozena.przybyla@pw.edu.pl

mgr Słomczyńska Małgorzata

mgr Słomczyńska Małgorzata

e-mail: malgorzata.slomczynska@pw.edu.pl

mgr Smarzyk Katarzyna

mgr Smarzyk Katarzyna

e-mail: katarzyna.smarzyk@pw.edu.pl

mgr Soczówka Anna

mgr Soczówka Anna

e-mail: anna.soczowka@pw.edu.pl

mgr Szachułowicz Inez

mgr Szachułowicz Inez

e-mail: inez.szachulowicz@pw.edu.pl

mgr Szadkowska Barbara

mgr Szadkowska Barbara

e-mail: barbara.szadkowska@pw.edu.pl

mgr Szymańska Joanna

mgr Szymańska Joanna

e-mail: joanna.szymanska@pw.edu.pl

mgr Teodorowicz Jerzy

mgr Teodorowicz Jerzy

e-mail: jerzy.teodorowicz@pw.edu.pl

mgr Tomaszkiewicz Agnieszka

mgr Tomaszkiewicz Agnieszka

e-mail: agnieszka.tomaszkiewicz@pw.edu.pl

mgr Urbanowska Magdalena

mgr Urbanowska Magdalena

e-mail: magdalena.urbanowska@pw.edu.pl

mgr Urbańska-Ryszkiewicz Aleksandra

mgr Urbańska-Ryszkiewicz Aleksandra

e-mail: aleksandra.ryszkiewicz@pw.edu.pl

dr Walenta Magdalena

dr Walenta Magdalena

e-mail: magdalena.walenta@pw.edu.pl

mgr Wesołowska Katarzyna

mgr Wesołowska Katarzyna

e-mail: katarzyna.wesolowska@pw.edu.pl

mgr Wieczorek Małgorzata

mgr Wieczorek Małgorzata

e-mail: malgorzata.wieczorek@pw.edu.pl

mgr Wiśniewska Joanna

mgr Wiśniewska Joanna

e-mail: joanna.wisniewska@pw.edu.pl

mgr Witczak Małgorzata

mgr Witczak Małgorzata

e-mail: malgorzata.witczak@pw.edu.pl

mgr Wojtaś Mirosława Anna

mgr Wojtaś Mirosława Anna

e-mail: anna.wojtas@pw.edu.pl

mgr Wujec Małgorzata

mgr Wujec Małgorzata

e-mail: malgorzata.wujec@pw.edu.pl

mgr Zeniuk Anna

mgr Zeniuk Anna

e-mail: anna.zeniuk@pw.edu.pl

mgr Żmijewska Dorota

mgr Żmijewska Dorota

e-mail: dorota.zmijewska@pw.edu.pl

mgr Żygadło Arkadiusz

mgr Żygadło Arkadiusz

e-mail: arkadiusz.zygadlo@pw.edu.pl