Administracja

DZIAŁ, pokój Imię, nazwisko e-mail, numer telefonu zakres obowiązków
SEKRETARIAT, 417 Elżbieta Sławińska sjo@pw.edu.pl
tel. (+48 22) 234-7352
Olimpiady językowe
DZIAŁ ds. STUDENCKICH, 419 Elżbieta Chrzczonowska  Elzbieta.Chrzczonowska@pw.edu.pl
(+48 22) 234-5983
obsługa administracyjna studentów
DZIAŁ ds. STUDENCKICH, 419 mgr Katarzyna
Melaniuk
Katarzyna.Melaniuk@pw.edu.pl
(+48 22) 234-5983
obsługa administracyjna studentów; egzaminy na wyjazdy zagraniczne w ramach LPP Erasmus, Leonardo i EUKLA;
DZIAŁ OBSŁUGI DYDAKTYKI, 420 mgr Mirosława Ropelewska Miroslawa.Ropelewska@pw.edu.pl

(+48 22) 234-5341

sprawy dydaktyczne pracowników SJO
SPRAWY OSOBOWE PRACOWNIKÓW, 420 mgr Beata Pawelczyk Beata.Pawelczyk@pw.edu.pl
(+48 22) 234-7399
egzaminy doktoranckie i doktorskie; sprawy kadrowe pracowników SJO
PEŁNOMOCNIK KWESTORA, 421 mgr Agnieszka Bułtralik Agnieszka.Bultralik@pw.edu.pl
(+48 22) 234-5446
księgowość
PEŁNOMOCNIK ds ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, 421 mgr Marta Puchalska Marta.Puchalska@pw.edu.pl
tel. (+48 22) 234-5148
 
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY, 442a Zdzisław Jurczak Zdzislaw.Jurczak@pw.edu.pl
(+48 22) 234-7586