Drodzy Studenci, Studium Języków Obcych Politechniki Śląskiej organizuje kolejną edycję Olimpiady Języka…

Drodzy Studenci,

Studium Języków Obcych Politechniki Śląskiej organizuje kolejną edycję Olimpiady Języka Niemieckiego dla studentów uczelni technicznych.

I etap olimpiady odbędzie się stacjonarnie 16.05.2024 w Gmachu Głównym PW.

Olimpiada przeznaczona jest dla studentów posługujących się językiem niemieckim na poziomie B1+.

Celem Olimpiady jest sprawdzenie znajomości języka niemieckiego wśród studentów Wyższych Uczelni Technicznych, tj. znajomości języka ogólnego i słownictwa technicznego jak i wiedzy z zakresu kultury oraz zwyczajów krajów niemieckojęzycznych.

Uczestnikami Olimpiady mogą być wyłącznie studenci kierunków technicznych studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia Wyższych Uczelni Technicznych w Polsce uzyskujący tytuł inżyniera.

Regulamin

Regulamin dostępny jest na stronie Studium Języków Obcych Politechniki Śląskiej.

Zapisy na Olimpiadę zbieramy do dnia 06.05.2024. Zgłoszenia proszę wysyłać w formie mailowej na adres sjo@pw.edu.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać:

• Imię i nazwisko
  • Numer albumu
  • Wydział
  • Kierunek
  • Tryb studiów

Ważne daty

I etap – 16.05.2024, godz. 15:30 (czas trwania: 90 minut)

Finał – jesień 2024

Więcej informacji dotyczących XIX Olimpiady znajdą Państwo na stronie SJO Politechniki Śląskiej.

Gorąco zachęcamy do udziału w Olimpiadzie!