Szanowni Państwo, w semestrze zimowym 2020/2021 zapraszamy na zajęcia w ramach projektu NERW organizowane przez Studium…

Author:
SJO PW

Szanowni Państwo,

w semestrze zimowym 2020/2021 zapraszamy na zajęcia w ramach projektu NERW organizowane przez Studium Języków Obcych.

Ważne

Zajęcia będą prowadzone zdalnie za pomocą aplikacji MS Teams i platformy Moodle.

Oferta dla studentów PW

W semestrze zimowym 2020/2021 oferujemy kursy przygotowujące do certyfikatów CAE i IELTS oraz kursy z języków innych niż język angielski.

Kursy z języków innych niż angielski:

Zapisy na zajęcia dla studentów PW

Zapisy na kursy z innych języków obcych ruszają 16 września 2020.

Zapisy na kursy przygotowujące do certyfikatów CAE i IELTS ruszają 17 września 2020.

Oferta dla pracowników PW

W semestrze zimowym 2020/2021 oferujemy kurs dla pracowników administracji PW.

Kurs przeznaczony jest dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie A2+/B1.

Więcej informacji znajduje się tutaj.

Zapisy na zajęcia dla pracowników PW

Zapisy na zajęcia dla pracowników PW: 7-25 września 2020.

O projekcie NERW

Po więcej informacji dotyczących projektu NERW zapraszamy na stronę: https://www.sjo.pw.edu.pl/projekt-nerw/informacje/o-projekcie-nerw/.